Recenze Nissan Qashqai 1.6

14.8.2010  autor:  Standa M.
90 %
Značka:
Nissan Qashqai 1.6
Rok výroby:
2007
Najeto nyní:
92 000 km
Vlastním roků:
3
Kolikátý majitel:
1

Nissan Qashqai 1.6 - hodnocení a zkušenosti uživatele

Nissana jsem kupoval jako nové auto. Líbil se mi hned od začátku, takže sjem si pozjišťoval nějaké informace a po zhodnocení všech pro a proti šel do koupě. Po odjetých cca 92000 km, jsem kromě běžného servisu neřešil až tak nic vážného. Konkrétně se jednalo o výměnu baterky, a výměnu praskrlé žárovky v předních světlech. Auto na silnic velice stabilně drží, nenaklání se, podvozek je naladěn spíše na měkko. Interiér je velice příjemně zpracovaný, vše dobře padne do ruky. Spotřeba se pohybuje mezi šesti až sedmi litry, záleží jak jede a hlavně kde jedete. Motor má nějakých 115 koní, není tosice moc, ale mě to bohatě stačí a jsem spokojený.

Klady (spokojenost, spolehlivost)

celkový dojem z vozu výkon motoru jízdní vlastnosti

Zápory (závady, poruchy atd.)

nic proti (zatím)

Na této stránce najdete osobní zkušenosti majitele vozu Nissan Qashqai 1.6. Tato recenze vyjadřuje hodnocení, které prezentuje osobní názor majitele vozu.

Celkové hodnocení:

90 %

Nissan mohu jen doporučit.

Spolehlivost:

0 %

Spotřeba:

0 %

Jízdní vlastnosti:

0 %

Pohodlí:

0 %

Praktičnost:

0 %

Další recenze Nissan

Nezapomeňte si přečíst i další uživatelské recenze Nissan .Diskuze - přidejte váš komentář

URL v příspěvku nejsou vypisovány jako aktivní odkaz. Příspěvky jsou kontrolovány administrátorem.

nissan qashqai 1,6 recenze
Autor: pavel malina (host)
Datum: 25.8.2016 v 20.27
i já jsem si koupil tento automobil z r. provozu 2009 benzinák, měl najeto cca 121000 km.Byl celkově ve slušném stavu, jen jsem musel vyměnit na předni nápravě u levého kola ložiska a tyčku stabilizatoru / kost/, a pak jelikož se mi zdál při rychlosti kolem 120 km/h. poněkud hlučnější jsem nechal vyměnit i zaDNÍ VÝFUK. TLUMIČ , Ale moc se to nezměnilo.Jelikož jzdím většinou po městě tak má průměrnou spotřebu kolem 8,5 litrů, což je celkem v normě.Zdá se mi že při jízdě je hlučnější přičemž tento hluk pochází ze zadu od kol nebot se mi zdá, že je vzadu špatně vozidlo odhlučněno, a pozná seto podle povrchu silnice, když je asfalt hrubšího zrna.Měl jsem už podobné auto KIA SPORTÁGE a tam byl klid.Ale jinak je vozidlo velmi příjemné, vše padne t.zv. do ruky.Přístup k agregátům je celkem dobrý, posaz taktéž, jen při zakoupeni je si třeba zkontrolovat zespodu/pokud to jde/ přední rám pod motorem, aby nebyl totálně poškozen korozi, jinak by to v budoucnu hrozilo katastrofou.Ale je si třeba i zkontrolovat celkový stav podvozku a jejich elementů, nebot po ujetí 122000 km je vše kromě karoserie rezavé a nutno to natříd za použití odrezovače.Mohu zkonstatovat, že je to dobré vozítko, dobře se do něj nastupuje, poněnadž je výše nad vozovkou a padne do ruky. Jen mne mrzí že nemá couvací senzory, což bych uvítal a napadlo mne zda by nešly dodatečně namontovat, takže automobil doporučuji, jen záleží za kolik jej koupíte.

Zapojte se do diskuze

Podělte se o své zkušenosti: vložte vlastní krátkou recenzi na vůz Nissan .

Nejžádanější značky: Audi | BMW | Citroën | Fiat | Ford | Hyundai | Mazda | Opel | Peugeot | Renault | Škoda | Volkswagen

Online autobazar | Server Autobazary ojeté auto.cz je napojen na autosoft.cz