Prodám Mercedes-Benz Třídy E
W210 E230 combi

Rok:
1996
Palivo:
Benzín
Tachometr:
340 000 km
Karoserie:
kombi
Cena (s DPH):
89 000

Nezávazně kontaktovat prodejce »

Další informace

TEL: 724913157
OKR: ČESKÉ BUDĚJOVICE
Prodám Masařku...najeto 340xxxkm - motor
převodovka manuál
kardan
diferenciál - žádné hluky nebo vibrace. Koupeno na podzim 2023 a od té doby proinvestováno přes 43t. Kč: pošlu mailem seznam prací
jsou tam:
nové tlumiče SACHS
brzdy ATE Power disc přední
ATE zadní (vše kotouče + desky)
přední pera origo M-B + silentbloky M-B
přední světla Hella
přední čepy Loemforder
náplně (všechny
motorový teď úplně nový)
zánovní gumy NEXEN + dobová litá kola origo M-B dvourozměry 16 palců
chladič Nissens + nová chladící kap. G12+
filtry - benzín
sání
interier
katalyzátor BOSAL
přední ložiska SKF + ostřikové plechy Valeo atd.
Má to šíbr a el. okna
vše funkční. Nejede jen klimačka
potřeba naplnit. Původní radio Blaupunkt na kartu s CD měničem v kufru. Parkovací senzory vpředu i vzadu. Senzor deště
tažné. Komplet dokumentace od výrobce v deskách M-B.
Je to rok 1996
takže příští rok má 30let - první modely již rostou na ceně
už je jich málo v provozu. EKO zaplaceno
jsem 1. majitel v ČR
v roce 2023 dovoz z Rakouska. Ojedinělá barva RUBIN ROT. Vizuální vady laku. Bez koroze samozřejmě úplně není
ale zvedací body jsou OK.
První foto ilustrační. Přijeďte se svézt
dohodě o ceně se nebráním! Napište mi e-mail na o.hajicek zavináč volny.cz nebo sms na tel 724 913 157
zavolám
pošlu podrobnosti
VIN
foto původních dokladů atd...

Chcete dostávat upozornění na vozy na váš email?

Opište tento text:
  'ojeteauto.cz'

Po odeslání bude provozovatel Ojeteauto.cz zpracovávat a spravovat vložené osobní údaje. Více

Po odeslání registračního formuláře bude provozovatel webu Ojeteauto.cz firma Jaroslav Fišer - INET-SERVIS.CZ (IČ: 47494433) (dále jen Správce) zpracovávat a spravovat uvedené osobní údaje za účelem zasílání odkazů s nabídkami ojetých vozů na uvedenou e-mailovou adresu dle zvolených kritérií. Základní doba platnosti služby a s tím související doba zpracování poskytnutých osobních údajů je 2 roky od odeslání osobních údajů. Tuto lhůtu můžete kdykoliv předčasně zkrátit a nebo naopak prodloužit. Správce bude postupovat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Kontaktujte prodejce

Nezávazná poptávka po vozidle Mercedes-Benz Třídy E W210 E230 combi 1996
Poučení o zpracování osobních údajů Nahlásit závadný inzerát


Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu) Libor Kotek , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu ojeteauto.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Inzerent se při registraci na web ojeteauto.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR).

Informace o prodejci

Firma:
Libor Kotek
Ulice:
.
Město:
.
Další nabídka Libor Kotek

Zobrazit všechna ojetá auta Mercedes-Benz Třídy E

Nejžádanější značky: Audi | BMW | Citroën | Fiat | Ford | Hyundai | Mazda | Opel | Peugeot | Renault | Škoda | Volkswagen

Online autobazar | Server Autobazary ojeté auto.cz je napojen na autosoft.cz