Recenze BMW 320 i - spolehlivé, ale do rodinného ideálu má daleko

19.7.2022  autor:  Libor K.
85 %
Značka:
BMW Řada 3
Rok výroby:
2017
Najeto při koupi:
0 km
Najeto nyní:
100 000 km
Vlastním roků:
5
Kolikátý majitel:
1
Průměrná spotřeba:
7,00 l / 100 km

BMW 320 i - spolehlivé, ale do rodinného ideálu má daleko - hodnocení a zkušenosti uživatele

Po pěti letech a více než 120.000 najetých kilometrech začínám pomalu uvažovat o novém autě a je čas začít trochu bilancovat. Auto jsem kupoval na firmu jako nové a tohle BMW 320 i bylo moje první luxusnější auto, navíc s automatem. Dosud jsem jezdil nejlíp v v octávii s obvyklou výbavou bez zbytečných vymožeností. Naposledy jsem si ale trochu dopřál a šel do bavora v téměř plné palbě. Cena nebyla malá, ale nelituju. Je to fakt rozdíl a na komfort si rychle zvyknete. Největší problémy byly zpočátku s rychlostí, protože díky výborně vyladěnému podvozku jste si neuvědomovali, že jedete tak rychle :D.

Autu lze vytknout je minimum: komfort už jsem zmínil, nesmím zapomenout ani na spolehlivost. Neměl jsem ani jednu závadu. Prostě jen jezdím do servisu na běžné roční prohlídky. Spokojen jsem i se spotřebou. Městské popojíždění sice není zrovna ideál, ale na státovkách a dálnicích se to srovná. Jet po dálnici ve 130 km za méně než 5,5 litru jsem u předchozích aut nezažil. Bohužel víc toho najezdím po městě, ale s tím jsem tak trochu počítal.

Jediné mírné rozčarování je pro mě prostornost a celková využitelnost prostoru. Kufr zrovna velikostí neoplývá a dalších úložných prostor a přihrádek auto taky moc nenabízí. A že by na zadním sedadle seděli tři dospělí chlapi a jeli na nějakou delší cestu, tak na to rovnou zapomeňte. Přitom nejde o zrovna malé auto.
 

Klady (spokojenost, spolehlivost)

jízdní komfort bohatá výbava spolehlivost

Zápory (závady, poruchy atd.)

méně prostoru pro cestující

Na této stránce najdete osobní zkušenosti majitele vozu BMW 320 i - spolehlivé, ale do rodinného ideálu má daleko. Tato recenze vyjadřuje hodnocení, které prezentuje osobní názor majitele vozu.

Celkové hodnocení:

85 %

vysoký komfort, motor šlape jak hodinky. Pro rodinnou dovolenou ale není ideální

Spolehlivost:

100 %

ani jedna porucha

Spotřeba:

80 %

záleží na nastavení jízdního režimu a stylu jízdy. Není problém jet po dálnici 130 km za 5,5 litru

Jízdní vlastnosti:

100 %

Pohodlí:

90 %

Praktičnost:

90 %

Další recenze BMW Řada 3

Nezapomeňte si přečíst i další uživatelské recenze BMW Řada 3 , případně si prohlédněte nabídku ojetých vozů BMW Řada 3 .Diskuze - přidejte váš komentář

URL v příspěvku nejsou vypisovány jako aktivní odkaz. Příspěvky jsou kontrolovány administrátorem.

K recenzi zatím nebyl vložen žádný komentář.

Tuto recenzi zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

Podělte se o své zkušenosti: vložte vlastní krátkou recenzi na vůz BMW Řada 3.

Nejžádanější značky: Audi | BMW | Citroën | Fiat | Ford | Hyundai | Mazda | Opel | Peugeot | Renault | Škoda | Volkswagen

Online autobazar | Server Autobazary ojeté auto.cz je napojen na autosoft.cz