Prodám Volkswagen Passat
2.0 Tdi Variant B6 Alcantara

Rok:
2006
Palivo:
Nafta
Tachometr:
221 000 km
Objem:
1968 cm3
Výkon:
103 kW
STK do:
1/2023
Karoserie:
kombi
Barva:
Černá-tmavě modrá
Cena (s DPH):
100 000

Nezávazně kontaktovat prodejce »

Stručný popis vozu Volkswagen Passat 2.0 Tdi Variant B6 Alcantara

Najeto cca 221tis km, nové přední brzdové destičky, pravidelný servis oleje a filtrů, motoricky bezproblému, nově dělané turbo, čerpadlo, turbomychadlo, vstřiky, filtry a mot. olej na cca. 190tis cca. 29tis, auto má korozi na 5 dveřích (nejlépe koupit nové 5 dveře z vrakoviště bez koroze a nalakovat cca. 4.500,-Kč). Kosmetické vady - není to nové auto, neřešilo se z důvodu prodeje vozidla z důvodu koupi SUV na hory, nikde nic nehučí a nebouchá, dovoz z DE, 1. majitel v ČR, STK do 1/2023.

Chcete dostávat upozornění na vozy na váš email?

Opište tento text:
  'ojeteauto.cz'

Po odeslání bude provozovatel Ojeteauto.cz zpracovávat a spravovat vložené osobní údaje. Více

Po odeslání registračního formuláře bude provozovatel webu Ojeteauto.cz firma Jaroslav Fišer - INET-SERVIS.CZ (IČ: 47494433) (dále jen Správce) zpracovávat a spravovat uvedené osobní údaje za účelem zasílání odkazů s nabídkami ojetých vozů na uvedenou e-mailovou adresu dle zvolených kritérií. Základní doba platnosti služby a s tím související doba zpracování poskytnutých osobních údajů je 2 roky od odeslání osobních údajů. Tuto lhůtu můžete kdykoliv předčasně zkrátit a nebo naopak prodloužit. Správce bude postupovat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Kontaktujte prodejce

Nezávazná poptávka po vozidle Volkswagen Passat 2.0 Tdi Variant B6 Alcantara 2006
Poučení o zpracování osobních údajů


Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu) Marek Dyntar , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu ojeteauto.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Inzerent se při registraci na web ojeteauto.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR).

Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů v inzerátu ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uživatel, který odesílá odpověď, svěřuje své osobní údaje Inzerentovi na vlastní riziko.

Informace o prodejci


Zobrazit všechna ojetá auta Volkswagen Passat

Nejžádanější značky: Audi | BMW | Citroën | Fiat | Ford | Hyundai | Mazda | Opel | Peugeot | Renault | Škoda | Volkswagen

Online autobazar | Server Autobazary ojeté auto.cz je napojen na autosoft.cz