Prodám Subaru Impreza
1.6i-S COMFORT AWD

Rok:
2019
Palivo:
Benzín
Tachometr:
21 610 km
Objem:
1600 cm3
Výkon:
84 kW
Karoserie:
hatchback
Barva:
Dark Gray šedá
Cena (s DPH):
588 000

Nezávazně kontaktovat prodejce »

Stručný popis vozu Subaru Impreza 1.6i-S COMFORT AWD

Impreza je 1,5 roku stará, první majitel. Auto prošlo první garanční prohlídkou v 10/2020, skvělý motor z výroby je výborně zajetý, nežere olej, nechá se točit.
Výborný rozhled z auta umocňují senzační BiLED světlomety s funkcí natáčení v zatáčkách. Průměrná spotřeba v zimě 6.9l/100 km, na delších trasách a letních pneu je reálně dosažitelná spotřeba 5.9 l/100 km.
Adaptivní tempomat a systém předkolizního brzdění jsou jedny z nejlepších na trhu, fungují předvídavě, nezpomalují. 5 hvězd EURO NCAP. Hladké zasahování VDC a přibrzďování kol v případě potřeby stabilizace automobilu. Automatická převodovka umožňuje mechanické podřazení (brzdění motorem, jízda do kopce) a inteligentně volí otáčky podle stylu jízdy.

Chcete dostávat upozornění na vozy na váš email?

Opište tento text:
  'ojeteauto.cz'

Po odeslání bude provozovatel Ojeteauto.cz zpracovávat a spravovat vložené osobní údaje. Více

Po odeslání registračního formuláře bude provozovatel webu Ojeteauto.cz firma Jaroslav Fišer - INET-SERVIS.CZ (IČ: 47494433) (dále jen Správce) zpracovávat a spravovat uvedené osobní údaje za účelem zasílání odkazů s nabídkami ojetých vozů na uvedenou e-mailovou adresu dle zvolených kritérií. Základní doba platnosti služby a s tím související doba zpracování poskytnutých osobních údajů je 2 roky od odeslání osobních údajů. Tuto lhůtu můžete kdykoliv předčasně zkrátit a nebo naopak prodloužit. Správce bude postupovat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Kontaktujte prodejce

Nezávazná poptávka po vozidle Subaru Impreza 1.6i-S COMFORT AWD 2019
Poučení o zpracování osobních údajů


Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu) Martin Černý , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu ojeteauto.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Inzerent se při registraci na web ojeteauto.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR).

Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů v inzerátu ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uživatel, který odesílá odpověď, svěřuje své osobní údaje Inzerentovi na vlastní riziko.

Informace o prodejci

Město:
Jinočany

Zobrazit všechna ojetá auta Subaru Impreza

Nejžádanější značky: Audi | BMW | Citroën | Fiat | Ford | Hyundai | Mazda | Opel | Peugeot | Renault | Škoda | Volkswagen

Online autobazar | Server Autobazary ojeté auto.cz je napojen na autosoft.cz