Prodám Jeep Cherokee
KK 2.8 crd

Rok:
2009
Palivo:
Nafta
Tachometr:
220 000 km
Objem:
2800 cm3
Výkon:
130 kW
Karoserie:
terénní
Barva:
černá
Cena (s DPH):
200 000

Nezávazně kontaktovat prodejce »

Stručný popis vozu Jeep Cherokee KK 2.8 crd

rok výroby 2009, 2.8 crd, najeto 220 000 km, motor - OK, rok v servisu - repas turba, výměna čidel, váha vzduchu a vše kolem nové, hadice z interkorelu nové, egr ventil pdf ventil - OK, změřené tlaky - OK, nová STK.
Vše je nově udělané, funkční, auto pojizdné, stejně ale po ujetí cca 50/60km spadne do nouzového režimu, nedoststečný plnící tlak - v servisu mi řekli, že je chyba někde v elektrice, jinak je vše v pořádku. Já už nemám náladu to řešit po téměř kompletní výměně součástí.

Cena 200 000 Kč, možnost se přijet podívat/projet, lze se domluvit - při rychlém jednání sleva
Více informací na tel.: 725897710 nebo na e-mail katkastedilova@post.cz

Další vozy najede na specializoveném serveru Autatoterénu.cz »

Chcete dostávat upozornění na vozy na váš email?

Opište tento text:
  'ojeteauto.cz'

Po odeslání bude provozovatel Ojeteauto.cz zpracovávat a spravovat vložené osobní údaje. Více

Po odeslání registračního formuláře bude provozovatel webu Ojeteauto.cz firma Jaroslav Fišer - INET-SERVIS.CZ (IČ: 47494433) (dále jen Správce) zpracovávat a spravovat uvedené osobní údaje za účelem zasílání odkazů s nabídkami ojetých vozů na uvedenou e-mailovou adresu dle zvolených kritérií. Základní doba platnosti služby a s tím související doba zpracování poskytnutých osobních údajů je 2 roky od odeslání osobních údajů. Tuto lhůtu můžete kdykoliv předčasně zkrátit a nebo naopak prodloužit. Správce bude postupovat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Kontaktujte prodejce

Nezávazná poptávka po vozidle Jeep Cherokee KK 2.8 crd 2009
Poučení o zpracování osobních údajů


Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu) Kateřina Stedilová , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu ojeteauto.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Inzerent se při registraci na web ojeteauto.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR).

Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů v inzerátu ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uživatel, který odesílá odpověď, svěřuje své osobní údaje Inzerentovi na vlastní riziko.

Informace o prodejci

Město:
Zákupy

Zobrazit všechna ojetá auta Jeep Cherokee
Zobrazit inzerci vozu Jeep Cherokee na specializovaném serveru www.autadoterenu.cz

Nejžádanější značky: Audi | BMW | Citroën | Fiat | Ford | Hyundai | Mazda | Opel | Peugeot | Renault | Škoda | Volkswagen

Online autobazar | Server Autobazary ojeté auto.cz je napojen na autosoft.cz