Prodám Citroën Berlingo
1.9D

Rok:
2001
Palivo:
Nafta
Tachometr:
178 000 km
Objem:
1868 cm3
Výkon:
51 kW
STK do:
2022
Karoserie:
kombi
Barva:
zelená
Cena (s DPH):
36 000

Nezávazně kontaktovat prodejce »

Stručný popis vozu Citroën Berlingo 1.9D

Prodám Citroen Berlingo 1.9 D, 4dveřový, 5 míst sezení, rok výroby 2001, najeto 178 tis. km
VLOŽENÁ SKLÁDACÍ LŮŽKOVÁ ÚPRAVA
Dobrý technický stav, pravidelně servisováno, STK do 9/22, tažné zařízení.
Výbava: rádio, navigace, solární panel na dobíjení baterie, bezpečnostní šrouby na kola, alu disky, baterie, hasící přístroj, ofuky oken, zimní clona chladiče, kamera v zrcátku, krycí plachta a drobné doplńky.

Na míru vyrobené skládací dobře rozložitelné lůžko je umístěno v kufru pod roletkou. Po odejmutí roletky a složení zadních opěrek sedadel jsou v krabici uložené jeklové příčky k sestavení lůžka. Příčky se po složení zajistí kurtem. Lůžko se rozloží jako harmonika na konstrukci z kovových příček. Vše rychlé, jednoduché, intuitivní. Ve složeném stavu lůžka při vyklopení části jeho horního dílu pod střechu ze zadních dveří a doplnění dvěma kusy příček získáme stoleček např. na přípravu pokrmů, kávy atd.

Chcete dostávat upozornění na vozy na váš email?

Opište tento text:
  'ojeteauto.cz'

Po odeslání bude provozovatel Ojeteauto.cz zpracovávat a spravovat vložené osobní údaje. Více

Po odeslání registračního formuláře bude provozovatel webu Ojeteauto.cz firma Jaroslav Fišer - INET-SERVIS.CZ (IČ: 47494433) (dále jen Správce) zpracovávat a spravovat uvedené osobní údaje za účelem zasílání odkazů s nabídkami ojetých vozů na uvedenou e-mailovou adresu dle zvolených kritérií. Základní doba platnosti služby a s tím související doba zpracování poskytnutých osobních údajů je 2 roky od odeslání osobních údajů. Tuto lhůtu můžete kdykoliv předčasně zkrátit a nebo naopak prodloužit. Správce bude postupovat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Kontaktujte prodejce

Nezávazná poptávka po vozidle Citroën Berlingo 1.9D 2001
Poučení o zpracování osobních údajů


Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu) Petra Kabrdova , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu ojeteauto.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Inzerent se při registraci na web ojeteauto.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR).

Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů v inzerátu ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uživatel, který odesílá odpověď, svěřuje své osobní údaje Inzerentovi na vlastní riziko.

Informace o prodejci

Město:
Brno-sever

Zobrazit všechna ojetá auta Citroën Berlingo

Nejžádanější značky: Audi | BMW | Citroën | Fiat | Ford | Hyundai | Mazda | Opel | Peugeot | Renault | Škoda | Volkswagen

Online autobazar | Server Autobazary ojeté auto.cz je napojen na autosoft.cz