Prodám Chevrolet Aveo
1.2 benzin+LPG

Rok:
2008
Palivo:
LPG + benzín
Tachometr:
139 000 km
Objem:
1150 cm3
Výkon:
53 kW
STK do:
05/19
Karoserie:
sedan
Barva:
vínová
Cena (s DPH):
48 000

Nezávazně kontaktovat prodejce »

Stručný popis vozu Chevrolet Aveo 1.2 benzin+LPG

Z rodinných důvodů prodám plně pojízdný a funkční vůz Chevrolet Aveo, pohon benzín + LPG. Vůz používal děda a poté žena, byl spravován a opečováván jako mimino, neměli jsme v úmyslu dávat ho pryč. Do provozu 12/2008, najeto 139 tis. km. Plyn instalován 12/2014. STK do 31.5.2019. Výkon 53 kW, objem motoru 1150 cm3. Nové rozvody, tlumiče, brzdové destičky, nový výfuk, generálka motoru ad. (na požádání dám přesný výčet údržby). Je bez dalších investic.Nové univerzální pneumatiky (cena 8.000 Kč). Na voze minimální množství kosmetických vad. Vůz má tažné zařízení, klimatizaci, přehrávač CD ad. Ojetý, ale věřím, že dobře a levně poslouží.

Chcete dostávat upozornění na vozy na váš email?

Opište tento text:
  'ojeteauto.cz'

Po odeslání bude provozovatel Ojeteauto.cz zpracovávat a spravovat vložené osobní údaje. Více

Po odeslání registračního formuláře bude provozovatel webu Ojeteauto.cz firma Jaroslav Fišer - INET-SERVIS.CZ (IČ: 47494433) (dále jen Správce) zpracovávat a spravovat uvedené osobní údaje za účelem zasílání odkazů s nabídkami ojetých vozů na uvedenou e-mailovou adresu dle zvolených kritérií. Základní doba platnosti služby a s tím související doba zpracování poskytnutých osobních údajů je 2 roky od odeslání osobních údajů. Tuto lhůtu můžete kdykoliv předčasně zkrátit a nebo naopak prodloužit. Správce bude postupovat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Kontaktujte prodejce

Nezávazná poptávka po vozidle Chevrolet Aveo 1.2 benzin+LPG 2008


Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu) Michal Křišťál , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu ojeteauto.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Inzerent se při registraci na web ojeteauto.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR).

Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů v inzerátu ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uživatel, který odesílá odpověď, svěřuje své osobní údaje Inzerentovi na vlastní riziko.

Informace o prodejci

Město:
Brno

Zobrazit všechna ojetá auta Chevrolet Aveo

Nejžádanější značky: Audi | BMW | Citroën | Fiat | Ford | Hyundai | Mazda | Opel | Peugeot | Renault | Škoda | Volkswagen

Online autobazar | Server Autobazary ojeté auto.cz je napojen na autosoft.cz